/* Blog Hocam İletişim Sayfası */ .contact-form-widget { width: 500px; max-width: 100%; margin: 0 auto; padding: 10px; background: #E6E7E8; color: #000; border: 1px solid #656E75; box-shadow: 0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.25); border-radius: 10px; } .contact-form-name, .contact-form-email, .contact-form-email-message { width: 100%; max-width: 100%; margin-bottom: 10px; } .contact-form-button-submit { border-color: #656E75; background: #E6E7E8; color: #000; width: 20%; max-width: 20%; margin-bottom: 10px; } .contact-form-button-submit:hover{ background: #679EC9; color: #ffffff; border: 1px solid #FAFAFA; } /* Blog Hocam İletişim Sayfası */

17 Ocak 2017 Salı

14 İstanbul Hanımefendisi'nin Beyefendisi Dünyaya Geldi ;)

Uzun bir zamandır blogları ziyaret edemememin ve yeni yayın paylaşamamın bir ufak nedeni var a dostlar. Çekirdek ailemize bir üye katıldı ve biz 3 kişilik bir aile olduk. Bu mutluluğu sizlerle de paylaşmasam elbette olmazdı. Allah dileyen herkese en hayırlı zamanda bu sevinci yaşatsın inşallah.

Minik İstanbul Beyefendisi ile tanışmak ve doğum hikayesini okumak isterseniz, İstanbul'un Bebeği sayfasına davetlisiniz. Belki minik bir sürpriz de karşılar sizi :)

Bu süreçte yanımda olan, soran, merak eden herkese çok teşekkür ederim. Dualarınızı eksik etmeyin olur mu? Bulduğum her fırsatta geleceğim merak etmeyin :)

Şimdilik herkese kocaman sevgiler.


http://istanbulunbebegi.blogspot.com.cy/2017/01/istanbul-hanmefendisinin-dogum-hikayesi.html

14 yorum:

 1. Aaa!:) Ne güzel bir haber:) Tebrikler, gözünüz aydın, Allah analı, babalı büyütsün. Vatana, millete faydalı bir insan olsun inşallah ki, sizin gibi birinin çocuğu öyle de olacaktır.
  Sevgiler:)

  YanıtlaSil
 2. Hoşgeldiniz Efendim :) Hayırlı uğurlu olsun inşallah Sağlıkla huzurla Ailenizle Ve sevdiklerinle nice güzel ömürlerle inşallah Sevgiler ..

  YanıtlaSil
 3. Bahtı güzel olsun mübarek olsun gözünüz aydın soyunuz hayırlı olsun inşallah.

  YanıtlaSil
 4. Hayırlı olsun. Ailesine ve vatanına hayırlı bir evlat olsun inşallah.

  YanıtlaSil
 5. Analı babalı büyüsün ve vatana millete hayırlı bir insan olsun. Sevsin ve sevilsin daima. Allah nazardan korusun minik beyefendiyi.

  YanıtlaSil
 6. Allah analı babalı büyütsün. Hayırlı yazılar yazsın, mübarek olsun bebeğiniz. Anne olmak, yavrunu kucaklamak, onun o hiç bir şeylere benzemeyen ötelerden gelen kokusu hamd olsun. Anne olunca içinizde büyüyen o sevgi.. Hayırlı, ömürlü olsun..

  YanıtlaSil
 7. Hoşgeldin küçük adam! Analı babalı, huzurla, sağlıkla, mutlulukla büyüsün beyimiz :) Oğlunu ve seni kocaman öpüyorum dünya tatlısı anne! :)

  YanıtlaSil
 8. Allah analı babalı büyütsün.

  YanıtlaSil
 9. Gözünüz aydın. Sağlıklı, mutlu, güzel bir ömür dilerim.

  YanıtlaSil
 10. Tebrik ediyorum, Allah anneli babalı büyütsün...

  YanıtlaSil
 11. Aa gözünüz aydın.Hoşgelmiş küçük bey;)Sağlıklı mutlu olsun/olun hep ;)

  YanıtlaSil
 12. tebrikler..sağlıkla büyüsün :)

  YanıtlaSil
 13. Tebrik ederim. Sağlıkla büyüsün..

  YanıtlaSil
 14. Tebrik ederim, Allah anneli babalı büyütsün...

  YanıtlaSil