/* Blog Hocam İletişim Sayfası */ .contact-form-widget { width: 500px; max-width: 100%; margin: 0 auto; padding: 10px; background: #E6E7E8; color: #000; border: 1px solid #656E75; box-shadow: 0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.25); border-radius: 10px; } .contact-form-name, .contact-form-email, .contact-form-email-message { width: 100%; max-width: 100%; margin-bottom: 10px; } .contact-form-button-submit { border-color: #656E75; background: #E6E7E8; color: #000; width: 20%; max-width: 20%; margin-bottom: 10px; } .contact-form-button-submit:hover{ background: #679EC9; color: #ffffff; border: 1px solid #FAFAFA; } /* Blog Hocam İletişim Sayfası */

31 Aralık 2015 Perşembe

6 Çamaşır Yıkamanın Keyifli Hali

Ev işleri arasında her hanımın farklı favorileri vardır. Mesela kimi ütü yapmayı sever , bazıları ise yemek yapmayı. Sevdiğiniz işlerin size verdiği keyif ise bambaşkadır ve terapik etkileri vardır. Başka dünyalara gider, hayaller kurar, güzel anları hatırlar, planlar yaparsınız.
Size harika bir haberimiz var. Artık bu keyfi size yaşatan favorileriniz arasına çamaşırı da ekleyebilirsiniz :) Çünkü Rinso bunu mümkün kılıyor.
Rengarenk paketleri ile raflarda dururken bile enerjisini yansıtan Rinso, çamaşır yıkamayı kolay ve eğlenceli bir hale getiriyor. Rinso’nun Kır Bahcesi (Yeşil), Çiçek Bahcesi (Pembe) ve Büyülü Bahçe (Mor) şişeli sıvı deterjanları hem beyaz hem de renklileriniz için tortu bırakmayan bir temizlik vaad ediyor.
Rinso’nun gerçek eğlencesi, yıkama sonrası çamaşır makineninizi açtığınız anda başlıyor. Öyle ki kapağı açtığınız anda tertemiz çamaşırlarınıza eşlik eden muhteşem çiçek kokuları tüm banyoya yayıyor. İşte o an, hissettiğiniz duygular tarif edilmez. Sanki bir anda sevdiğiniz bir melodi çalmaya başlıyor ve o koku sizi alıp bambaşka bir yerlere götürüyor.
Bu kokular o kadar kalıcı ki tertemiz çamaşırlarınızı asarken, kuruturken, ütülerken ve tabii ki giyerken makineyi açtığınız o andaki duygular size kendini hatırlatmaya devam ediyor. Rinso kalıcı bahar kokuları ile çamaşır yıkamayı keyfe dönüştürüyor.
Mutluluk ve keyif zaten anlık değil midir? Mühim olan o anlara hayatınızda yer açmak. İşte Rinso bunu mümkün kılıyor.

Bir boomads advertorial içeriğidir.

6 yorum:

 1. İstanbul Hanımefendisi,
  Senin favorin hangisi :) Kokular arasında kararsız kaldık biz :) kır bahçesi ve büyülü bahçe başlarda :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dağınık Anne,
   3 kuruş fazla olsun, pempee olsun: Çiçek bahçesi. Bir de deneme fırsatımız olaydı iyi olurdu :=))
   Kocaman Sevgiler.

   Sil
 2. Rinso'nun sıvı deterjanı güzel temizliyor bir de üstüne güzel kokusu... Miss.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben bir süredir Perwol kullanıyorum, kokusu gayet güzel ama beyazlarda lekeyi çok çıkarmıyor gibi geldiğinden, beyazları yıkarken toz deterjanla karıştırıyordum. Bir de Rinso'yu deneyeyim bakalım sonuç nasıl olacak.

   Sil
 3. Denemek lazım. Bu arada güzel yorumunuzla guldurdunuz beni. Nice mutlu yıllara

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Nilgün Hanım. Ne mutlu.
   Nice mutlu senelere.
   Sevgiler...

   Sil